Kariéra

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu rodinné firmy.

Požadujeme​

spolehlivost, pracovitost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem, slušné chování a dobrou náladu. Vzdělání a praxe v oboru velkou výhodou. Řidičské oprávnění B podmínkou.

Nabízíme​

Přátelské prostředí rodinné stabilní firmy s dlouhou tradicí a velkými zkušenostmi, rozmanitou náplň práce v terénu i v kanceláři. Odpovídající ohodnocení s potenciálem růstu.

Geodet/geodetka

Náplň práce:

  • Polní činnost – sběr dat v terénu, vytyčování staveb a hranic pozemků
  • Kancelářská činnost – zpracování geometrických plánů apod.

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Pracovitost
  • Samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Slušné chování a dobrou náladu
  • Řidičské oprávnění B
  • Vzdělání a praxe v oboru velkou výhodou

Nabízíme:

  • Rozmanitou náplň práce
  • Stabilní přátelské prostředí zavedené rodinné firmy
  • 25 dní dovolené
  • 8h pracovní doba, možnost i zkráceného úvazku
  • Práce převážně v okolí Kolína
  • Odpovídající ohodnocení s potenciálem růstu

V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 606 610 996 (Ing. P. Kubín), popř. zašlete životopis na email: posta@geodet-kolin.cz

Stáhnout nabídku v PDF