O firmě Geodetická kancelář Kolín

Naše firma byla založena v roce 1991 zkušenými odborníky, jako jedna z prvních soukromých firem podnikajících v oboru geodetických prací, rozsahem poskytovaných služeb a počtem pracovníků patřící mezi největší firmy v oboru regionu Kolínska a Kutnohorska.

Spektrum námi nabízených geodetických prací pokrývá oblast činnosti v katastru nemovitostí, stavebnictví, ale i dalších inženýrských aplikací, mapování, geografických informačních systémů a dalších (viz Geodetické služby). Jsme tak schopni uspokojit různorodé požadavky různých skupin zákazníků od jednotlivců až po velké stavení firmy, projekční kanceláře a obce.

Abychom si byli jisti, že pro spokojenost našich zákazníků děláme maximum, neustále hledáme možnosti, jak naše služby posouvat kupředu. Jsme si vědomi, že činnost geodeta je v mnoha případech pouhým dílem v konečné mozaice vzájemně navazujících služeb, proto se snažíme námi nabízené služby neustále rozšiřovat. Nově Vám tak můžeme nabídnout technicko-právní služby např. při sepisování smluv nebo činnost realitního makléře. Hlavním cílem zůstává vysoký standard kvality naší práce. Chceme, aby výsledky naší práce byly pro koncové uživatele co nejlépe využitelné, proto se svými zákazníky neustále komunikujeme.

 

Od počátku je naše činnost postavena na důvěře spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vrací.

Velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce např. s firmou Lučební závody Draslovka a.s., firmou SATER-PROJEKT s.r.o, VODOS Kolín s.r.o., Bohemia Apple a mnohými obcemi.

 

Rovněž se můžeme pochlubit kompletním zajištěním geodetických služeb při realizaci významných stavebních projektů jako je obchodní centrum FUTURUM v Kolíně, Bioenergo – Komplex v Kolíně, rekonstrukce aquaparku Vodní svět Kolín, lávka přes Labe na Kmochův ostrov a mnoho dalších (viz reference)